Чтобы
не потерять
нас ставьте
Срочный ремонт
Обратный звонок
Состояние ремонта

Спасибо

За обращение!

Вам перезвонят

в ближайшее

время!

Состояние ремонта
ID ремонта

Ремонт выполнен!

Ожидайте доставку!

Состояние ремонта
ID ремонта Проверьте правильность номера ID peмонта Попробуем ещё раз ID ремонта
Ремонт телефонів
Ремонт телефонів

получите

консультацию

сейчас!

Ремонт телефонів
Заміна
тачскріну телефону
від 449 грн
Прошивка
телефону
від 400 грн
Заміна
динаміка телефону
від 300 грн
Ремонт/заміна
мікрофона в телефоні
від 300 грн
Ремонт роз’єму
зарядки телефону
від 400 грн
Заміна модульного
дисплею на телефоні
від 499 грн
Заміна мікросхем
та модулів на телефоні
від 800 грн
Діагностика телефонів
та смартфонів
від 200 грн
Заміна частин
корпусу телефону
від 250 грн
Заміна
шлейфу телефону
від 300 грн
Ремонт телефону
після потрапляння вологи
від 700 грн

Послідовність роботи
Прийом телефону на ремонт
1
Діагностика
2
Узгодження вартості
3
Ремонт
4
Тестування апарата
5
Видача техніки
6
ПЕРЕВАГИ НАШОГО СЕРВІСУ
Якісний ремонт
за середніми цінами
Гарантія на
виконану роботу
Використовуємо
лише якісні деталі

ВАШІ ВИГОДИ

В нашій команді
всі – досвідчені спеціалісти
За 5 років відремонтували
понад 1000 телефонів
Дбайливе ставлення
до техніки
Ремонт телефонів
Ремонт телефонів Київ

Спочатку, Otvertka Service займалася ремонтом лише комп'ютерів та ноутбуків. Задоволені клієнти стали просити нас ремонтувати їхні телефони й планшети. Так у нас з'явився новий напрямок по ремонту телефонів і планшетів, айфонів. У нашому сервісному центрі відремонтовано понад 1000 смартфонів, айфонів, планшетів.

Найчастіші завдання, з якими ми стикаємося під час ремонту мобільних телефонів, опишемо нижче:

Заміна дисплея телефону – часто, телефони падають з рук і в результаті падіння тріскається екран на телефоні. У багатьох телефонах, навіть якщо тріснув тільки сенсор, доводиться міняти весь екранний модуль. Так як сенсор і дисплей склеєні в модуль, їх не у всіх моделях телефонів можна розділити, тому що в деяких моделях встановлений дуже тонкий дисплей, який неможливо відокремити не пошкодивши його. В такому випадку змінюється весь модульний дисплей (тачскрін + дисплей). Екран так само часто виходить з ладу в результаті потрапляння рідини всередину корпусу.

Заміна роз'єму живлення – якщо активно користуватися телефоном при підключеному зарядному пристрої, то це може бути причиною поломки гнізда зарядки телефону. Намагайтеся поменше користуватися телефоном, коли вставлений кабель в роз'єм usb телефону. А також роз'єм зарядки телефону може ламатися через неякісний шнурок, або неправильне під'єднання конектора в гніздо зарядки.

Ремонт телефону після потрапляння рідини – або потопельник. Один з найскладніших ремонтів, з телефоном після попадання вологи, а особливо після занурення в воду, може виникнути серйозна поломка аж до непридатності до ремонту. У разі потрапляння вологи в мобільний телефон потрібно терміново нести апарат на чистку від вологи. Своєчасне звернення до фахівців може допомогти врятувати телефон від повної непридатності до ремонту. Раннє звернення збільшує шанси на відновлення втопленого телефону.

Заміна динаміка – ламаються динаміки на телефоні або звук стає зовсім тихим і нерозбірливим. У такому випадку необхідна заміна динаміка. Процедура начебто проста, адже динамік – всього лише маленька деталь, але часто доводиться виконувати складне розбирання всього блоку телефону, щоб дістатися до потрібного динаміка. Тому ціна заміни динаміка в телефоні залежить від складності розбирання корпусу.

Ремонт материнської плати, заміна мікросхем – техніка має властивість іноді ламатися, бувають випадки поломок на материнській платі телефону і доводиться міняти мікросхеми, які вийшли з ладу. Нерідко поломки мікросхем були викликані порушенням правил експлуатації смартфона.

Прошивка телефону (смартфона) – найбільш часто така процедура потрібна після декількох невдалих спроб оновлення прошивки телефону або через вплив вірусів. Нерідко, до порушень роботи прошивки призводять небезпечні додатки, або самостійні спроби прошити телефон не оригінальними прошивками, або невідповідним програмним забезпеченням.

Про формування ціни на ремонт мобільного телефону в Києві

Ціна на ремонт смартфонів формується залежно від складності роботи. Ціни, які вказані на початку сторінки нашого сайту максимально наближені до реальної вартості роботи без урахування вартості запчастин. Ми вирішили продемонструвати вам більш реальні ціни наших послуг. Тобто ті, які частіше зустрічаються.

У деяких випадках, ціна ремонту може бути меншою за вказану у нас на сайті. Справа в тому, що коли ми вказували реальну стартову вартість послуги то виходила ціна від 100 або від 150грн, такі ціни виходять рідко і можливі на недорогих телефонах з простою конструкцією. Наші клієнти дуже дивувалися розльоту цін, коли на його самсунг або айфон ціна в кілька разів вище ніж на сайті, люди були незадоволені неточною інформацією, а деякі скаржилися, ніби ми нечесно пишемо ціни. Тому ми прийняли рішення вказати ціну ближче до середньої стартової вартості, й ось ми отримуємо ремонт мобільних телефони від 249грн.

Використовуємо тільки якісні деталі для ремонту – оригінал або якісна копія.

На ціни ремонту суттєво впливає якість використовуваних запчастин. Ми використовуємо якісні деталі, нас більше цікавить якість нашої роботи, адже від цього залежить наша репутація. Звичайно, низькі ціни завдяки дешевим запчастинам можуть залучити більше клієнтів, але краще ми будемо робити менше і при цьому будемо впевнені в якості нашої роботи, так як дешеві запчастини частіше ламаються, а це залишає не найприємніші враження про сервіс. Тому ми можемо навіть відмовитися від ремонту якщо ви попросите поставити дешеву неякісну деталь, або поставимо її, але тільки без гарантійного обслуговування. У будь-якому випадку ми рекомендуємо вибирати якісні деталі, адже не дарма кажуть «скупий платить двічі», вибирайте якісне – воно завжди більше служить і менше глючить.

Ціна ремонту дорогого телефону – завжди вища

Очікувано, що вартість робіт по ремонту телефону дорогої моделі значно вища, ніж ціна аналогічного ремонту для бюджетного пристрою. Дорогий телефон вимагає більш ретельного підходу, більше часу на ремонт і більш високої кваліфікації майстра. Для дорогих телефонів так само потрібно використовувати більш дорогі інструменти та деталі, що теж впливає на ціну ремонту в сторону підвищення.

Контакты

096 513-44-55

093 613-44-55

095 613-44-55

Мы работаем : Пн, Ср- Пт с 10:00 - 18:00 ВТ, СБ с 11:00 - 17:00

Так же вы можете сделать заказ
выезда заранее (за день, неделю).

Заказать выезд мастера

Заказать выезд курьера

096 513-44-55

093 613-44-55

095 613-44-55

Мы работаем : Пн, Ср- Пт с 10:00 - 18:00 ВТ, СБ с 11:00 - 17:00

Так же вы можете сделать заказ
выезда заранее (за день, неделю).

Заказать выезд мастера

Заказать выезд курьера

044 221-66-55 096 513-44-55 093 613-44-55 066 502-44-55
Услуги
Срочный ремонт Обратный звонок Состояние ремонта
Мой отзыв