Чтобы
не потерять
нас ставьте
Срочный ремонт
Обратный звонок
Состояние ремонта

Спасибо

За обращение!

Вам перезвонят

в ближайшее

время!

Состояние ремонта
ID ремонта

Ремонт выполнен!

Ожидайте доставку!

Состояние ремонта
ID ремонта Проверьте правильность номера ID peмонта Попробуем ещё раз ID ремонта
Ремонт ноутбуків
Ремонт ноутбуків у Києві

отримайте

консультацію

зараз!

Послуги з ремонту ноутбука
Ремонт
«Чорного екрану»
від 249 грн
Заміна екрана
(матриці, дисплею)
від 399 грн
Ремонт після
потрапляння рідини
від 799 грн
Заміна
клавіатури
від 349 грн
Ремонт
корпусу ноутбука
від 599 грн
Ремонт
материнської плати
від 999 грн
Ремонт від
перегрівання
від 449 грн
Заміна
роз’єму живлення
від 599 грн
Заміна
жорсткого диска
від 199 грн
Заміна чіпа, моста
або відеокарти
від 2399 грн
Заміна
шлейфа екрану
від 549 грн
Установка
Windows
від 499 грн
Послідовність роботи офісі
Прийом техніки
1
Діагностика
2
Узгодження вартості
3
Ремонт
4
Тестування апарата
5
Сповіщення про готовність
6
Видача техніки
7
Послідовність роботи на виїзді
Оформлення заявки
1
Виїзд майстра
2
Попередній огляд
3
Узгодження вартості
4
Виконання замовленої послуги
5
Здача роботи
6
Переваги нашого сервісу
Якісний ремонт
за середніми цінами
Гарантія на
виконану роботу
Збереження комплектації (під час прийому записується конфігурація апарата)

Ваші вигоди

В нашій команді
всі – досвідчені спеціалісти
Виконуємо не гарантійний
ремонт ноутбуків усіх марок
Виїзд кур’єра/Виїзд майстра
Ремонт ноутбука
Ремонт ноутбуків Київ

Ноутбуки стали невід'ємною частиною життя людини, сьогодні майже в кожній сім'ї є ноутбук або комп'ютер. І, звичайно ж, якщо є користувачі ноутбуків, то їм потрібен якісний ремонт ноутбука в Києві. Наша компанія з 2013 року займається ремонтом ноутбуків в Києві. За цей час ми відремонтували понад 5000 ноутбуків різної складності ремонту. Ми виконуємо ремонт в нашій майстерні, і якщо ви шукаєте майстерню поруч, то ремонт ноутбука на Печерську, або на Либідській, або в районі Деміївки, Дружби Народів, ми з радістю вам допоможемо. Якщо ви з іншого району, теж приходьте, і вам ми теж зможемо допомогти. Наша майстерня знаходиться на перетині трьох районів: Шевченківського, Голосіївського, і Печерського, за адресою вулиця Академіка Філатова 22/8 оф. 107. Найбільш часто нам траплялися такі завдання як:

Чистка ноутбука від пилу – обов'язково потрібно мінімум раз на рік проводити профілактику ноутбука з чищенням і заміною термопасти.

Заміна північного моста – у разі неправильного використання ноутбука, доводиться робити такий ремонт. Найчастішою причиною поломки є відсутність регулярної профілактики від пилу.

Заміна відеокарти ноутбука – якщо ноутбук постійно навантажувати іграми або іншими вимогливими до графіки програмами, а також якщо не усувати вчасно перегрів відеокарти, чіп виходить з ладу й знадобиться ремонт відеокарти.

Заміна матриці ноутбука – одна з найнадійніших деталей ноутбука в плані терміну роботи на відмову, в основному вихід з ладу екрану ноутбука стається в результаті механічного втручання, такого як натискання або удар – проявляється, як патьоки на екрані або зображення розходиться павутиною. Через натискання можуть з'являтися вертикальні смуги на екрані. Рідше, це – коротке замикання дисплея, або наслідок потрапляння води на екран.

Ремонт залитого ноутбука – коли потрапила вода на ноутбук, його необхідно відразу знеструмити та принести в майстерню, обов'язково варто вимити схеми материнської плати ноутбука, щоб уникнути поширення окислення. Після потрапляння рідини, в ноутбуці може статися коротке замикання й доведеться ремонтувати плату. У деяких випадках все обходиться заміною клавіатури.

Ремонт ланцюга живлення ноутбука (ремонт материнської плати) – після короткого замикання ноутбука ремонт ноутбука відбувається на компонентному рівні. Поломка може відбутися від перепаду напруги, неправильного підключення живлення, попадання вологи, механічного втручання. Для цього виду ремонту потрібен кваліфікований майстер по ремонту електронних схем ноутбука.

Заміна роз'єму (гнізда) живлення – якщо недостатньо дбайливо ставитися до гнізда зарядки ноутбука, його можна зламати та доведеться робити заміну. Для цього ми розбираємо ноутбук до материнської плати, виймаємо її, випаюємо старий поламаний роз'єм і упаюємо новий, перевіряємо працездатність, і збираємо ноутбук, після тестуємо ноутбук в зібраному стані.

Ремонт корпусу ноутбука – за останні роки якість пластмаси і якість збірки ноутбуків погіршився. До нас частіше стали звертатися з таким завданням, як ремонт корпусу ноутбука. Найчастіше ламаються кріплення петель ноутбука, вилітають кріпильні бонки, внаслідок чого при відкритті кришки ноутбука здувається кришка клавіатури. Якщо немає видимих зовні відколотих частин корпусу, то ми може відремонтувати корпус.

Заміна клавіатури ноутбука – якщо у вас не працює кілька клавіш, або ряд клавіш ноутбука, то потрібно робити заміну всього клавіатурного блоку. Така проблема найчастіше з'являється після попадання рідини на клавіатуру. В сучасних ноутбучних клавіатурах може бути достатньо потрапляння однієї краплі води, щоб вона перестала працювати частково або повністю.

Заміна шлейфу матриці ноутбука – коли при ворушінні кришки ноутбука зображення пропадає або з’являються смуги – то вийшов з ладу шлейф матриці. Тут потрібна заміна всього шлейфу. Можна відремонтувати шлейф, але така процедура коштує дорожче, і надійніше поставити новий шлейф.

044 221-66-55 096 513-44-55 093 613-44-55 066 502-44-55
Услуги
Срочный ремонт Обратный звонок Состояние ремонта
Мой отзыв